انا اخدت ديكسازون لزيادة الوزن لمده شهر حبايتين في اليوم ووقفته تدريجياً

08:08 م الثلاثاء 21 يناير 2020

انا اخدت ديكسازون لزيادة الوزن لمده شهر حبايتين في اليوم ووقفته تدريجياً وجهي انتفخ جدا وشكلي اتغير تماما ده مأثر علي نفسيتي جدا مش عارفه اعمل ايه وعندي مناسبه مهمه جدا كمان اسبوعين لو ينفع اي علاج أو اي حاجه تخفف من الانتفاخ ده ضروري انا محتجاها بجد !ظ

إعلان

قبل اي شئ مش بننصح ابدا بتناول اي ادوية غير تحت إشراف مختص متابع لحالتك عن قرب عشان متأثرش على صحتنا باي شئ سلبي زي ما حصل معاكي، وطبعا عشان نعالج الانتفاخ محتاجين نحدد بدقة السبب

جميع الأسئلة

  • هل اذا كان زوجي له اخ مصاب بمرض التوحد و زوجي سليم وانا سليمه من عائلة

  • انا لا استطيع الوقوف فترة طويلة واشعر بضغط كبير في العمود الفقري ولا

  • اتناول حبوب أدوية وفيتامينات بكثرة اريد ان اؤذي نفسي

  • اشعر بتنزيل في يدي باستمرار و خاصة اليمنى لدرجة أنه يوقظني من النوم

  • انا بعاني من فترة طويلة برعشة في ايدي وتنميل وبحس ان اطرافي كلها تقيلة

  • انا عندى ٥٠ سنه معاناتى اننى فى كل لحظه اشعر ان قلبى ليتوقف واننى

  • السلام عليكم انا عمري ١٥ عاما و اعاني من مشاكل نفسيه وهي انني وانا

  • هل يمكن استخدام دواء دولكستين مع ليريكا في علاج التليف العضلي وماهي

  • أشعر بوخز بجسمى فى الصدر والظهر والأرجل عند قيامى بأى مجهود

  • أشعر بوخز فى جسمى فى الظهر والصدر والرأس والأرجل وخز كوخز الأبرة عند

  • المزيد

إعلان

اكتب استشارتك الطبيةمجاناً

أرسلها الآن وسيتم الرد عليك من قبل طبيب متخصص فى أقل من 24 ساعة

جميع المعلومات والنصائح والاستشارات الواردة بالموقع هدفها التوعية الصحية ولا تغني عن زيارة الطبيب